İHALE İLANI

İHALE İLANI

Mal Alımı İçin İhale İlanı

 

Mimsan Ev Gereçleri San. ve Tic. Ltd. Şti., Orta Anadolu Kalkınma Ajansı Rekabetçi Üretim Mali Destek Programı kapsamında sağlanan mali destek ile Organize Sanayi Bölgesi 34. Cadde No: 20 Melikgazi / Kayseri’de Mobilya Üretiminde Konfeksiyon İşleri Modernizasyonu ile Tasarım Kapasitesi Artırımı Projesi için bir mal alımı ihalesi sonuçlandırmayı planlamaktadır. İhale kapsamında

 

Lot 1:

- 4 Adet Çift Pabuçlu Tek İğneli Dikiş Makinesi

- 1 Adet 1 Sütunlu Çift İğneli Dekoratif Dikiş Makinesi

 

alınacaktır.

 

İhaleye katılım koşulları, isteklilerde aranacak teknik ve mali bilgileri de içeren İhale Dosyası Organize Sanayi Bölgesi 34. Cadde No: 20 Melikgazi / Kayseri adresinden veya www.lora.com.tr ve www.oran.org.tr internet adreslerinden temin edilebilir.

 

Teklif teslimi için son tarih ve saati: 01.10.2014 ve saat 13.00

 

Uyarı: Kargo ve postadan kaynaklı gecikmeler dikkate alınmayacak olup teklif dosyasının son teslim zamanı olan 01.10.2014 tarih saat 13.00 itibariyle Organize Sanayi Bölgesi 34. Cadde No: 20 Melikgazi / Kayseri’ne ulaştırılmış olması gerekmektedir.

 

Gerekli ek bilgi ya da açıklamalar; www.lora.com.tr ve www.oran.org.tr adreslerinde yayınlanacaktır.

 

Teklifler, 01.10.2014 tarihinde, saat 13.00’de ve Organize Sanayi Bölgesi 34. Cadde No: 20 Melikgazi / Kayseri adresinde yapılacak oturumda açılacaktır.